אודות אתר BeautyNow

ברוכים הבאים לאתר האסתטיקה של ישראל BeautyNow. צוות האתר שלנו מביא לכן ולכם תכנים מעמיקים ומקיפים בכל התחומים שקשורים לאסתטיקה רפואית ולהליכים קוסמטיים, כאלה שכרוכים בניתוח וגם ללא התערבות סכין מנתחים.

המטרה שלנו היא שיהיה לכם מקום אחד שבו תוכלו למצוא את המידע המקיף והאמין ביותר בנוגע לכל תחומי האסתטיקה. את המידע אנחנו מבססים לאחר למידה מעמיקה של הנושא, שיחות עם רופאים והתבססות על מחקרים עדכניים. כשאנחנו מביאים דוגמאות ממחקרים או סקרים, אנחנו מצרפים קישור לאתרים שמביאים את הנתונים המדעיים לשקיפות מלאה מול הגולשים שלנו. כל זה נעשה בשפה בהירה ונגישה, כזו שגם תבינו על מה אנחנו מדברים, עם הסבר מושגים בשפה של בני אדם ולא של לימודי רפואה ומדעים. 

אתר BeautyNow עובד בשיתוף עם רופאים ורופאות ממרפאות מובילות בתחומן, כך שניתן להשאיר פרטים באופן פשוט ונוח ולקבל הצעת מחיר שרלוונטית להליך האסתטי שמתאים לך, ללא עלות וללא התחייבות. נדגיש, התכנים באתר אינם תחליף לייעוץ רפואי, וההחלטה על התאמה לניתוח או לכל פעולה קוסמטית אחרת תתקבל רק לאחר ייעוץ רפואי מקיף במרפאת המומחים. 

האתר שלנו גדל ומתפתח ונוספים בו כמעט מדי יום תכנים חדשים בתחומי ההתמחות שלנו, שהם:

ניתוחי חזה: הרמת חזה, הגדלת חזה, הקטנת חזה, וגניקומסטיה – הקטנת חזה לגבר.

ניתוחי פנים: ניתוחים, הרמות, ומתיחות בכל איברי ואזורי הפנים.

שאיבת שומן: כל מה שצריך לדעת על שאיבת שומן בבטן, בירכיים, מהסנטר, ואפילו ללא ניתוח.

טיפולי שיער: השתלת שיער וטיפול בנשירת שיער.

טיפולי שיניים: סתימות, שתלים, טיפולי שורש, עקירות, וגם טיפולים אסתטיים כמו הלבנת שיניים והעלמת ריח רע מהפה. 

טיפולים אסתטיים: בוטוקס, חומצה היאלורונית, פיסול פנים, מילויים והחלקות, הסרת קעקועים, פילינג, טיפולים שונים בלייזר ועוד הרבה הרבה טיפולים ללא ניתוח.

אתר BeautyNow פונה לנשים ולגברים, מתוך הבנה שכיום אין כמעט אדם שלא מחפש או מחפשת לשנות משהו, לתקן, לשפר, בין אם מדובר בניתוח גדול ומשנה חיים ובין אם מדובר בהזרקה קטנה. הניסוחים שלנו בלשון זכר בהליכים שמיועדים בעיקר לגברים, בלשון נקבה בהליכים לנשים, ובלשון מעורבת בהליכים שמתאימים לכולם. 

כל מה שנותר לכם לעשות זה להתחיל לגלוש באתר שמרכז את כל תחום האסתטיקה הרפואית תחת קורת גג אחת, לעבור בין העמודים השונים, להשאיר פרטים בעמודי המידע על ההליכים שמעניינים אתכם, ולקבל הצעות מחיר משתלמות במיוחד


מתעניינים בטיפול?

כל מה שצריך זה רק להשאיר לנו כמה פרטים קטנים, כדי שיהיה קל למצוא אותך ולתת לך את המידע המלא הכי מהר שאפשר, ללא כל התחייבות מצידך